se

Viimeisin päivitys:
19.5.2016 07:38:42

Hallitus

Uusi hallitus valittiin 15.08.2015 sukukokouksessa Hyvinkäällä.

Puheenjohtaja - Starššoi

 Tuomo Oljakka

Tuomo Oljakka

0500 840 810
tuomo.oljakka@pmi.com
Arabiankatu 3 B 44
00560 Helsinki  

Varapuheenjohtaja - Starššina

Minna Savinainen

Minna Savinainen

040 572 6572
minna.savinainen@kolumbus.fi
Aallontie 7 A 5
80160 Joensuu

Varsinaiset jäsenet

 

Kimmo Karhunen 

040 557 7868
kimmo.karhunen@kolumbus.fi
Koukkutie 16 
02240 ESPOO

 Tuire Ketola

 

Tuire Ketola

040 867 7293
tuire.ketola@icloud.com
Aittakiventie 39
16900 Lammi

Jaana Löflund

 

Jaana Löflund

050 584 1294
jaana.loflund@hotmail.com
Sänkbackankuja 1 B 18
00970 Helsinki

 Tiina Oljakka

 

Rahastonhoitaja - Kaznatšei 

Tiina Oljakka

050 520 5243
tiina.oljakka@helsinkilainen.com
Paasikivenkatu 14 A 10
04200 KERAVA

 

 

 

Taina Salo 


040 745 0475
tainelinasalo@hotmail.com
Syväraumankatu 8 A 22
26100 Rauma

 

 

Yleisvarajäsenet

 Johannes Maljanen

Johannes Maljanen

050 540 2743
Tuulikallionkatu 9
55120 Imatra

Oljakka-Aulis.jpg

Aulis Oljakka

041 481 5509
aulis.oljakka@gmail.com
Metsäkummuntie 6 A 2 
70420 KUOPIO

 Ranta-Petri.jpg

Petri Ranta 

040 591 3866
family.ranta@dnainternet.net
Kurrenpolku 11 
38700 KANKAANPÄÄ

 Hallituksen kutsumana sihteeri - Piissari

Sumiloff-Aira_1.jpg 

 

Aira Sumiloff

050 357 0083
sumikki@hotmail.com
Oppegårdinpolku 1B 13 
04300 TUUSULA

<< | Ylös | >>
Powered by CMSimple | Kirjaudu sisään